szkolenie grupowe Combo po królewsku

Jest to nasze autorskie szkolenie , które cieszy się ogromnym zainteresowaniem .

Wprowadź usługę premium dla VIP-ów do swojego salonu !

Jest to szkolenie dla fryzjerów , którzy świadczą tylko usługi podstawowe, a  chcą się wyróżnić na rynku Barber Shopów. My postanowiliśmy to zmienić , pójść krok dalej. Wynika to z potrzeby naszych klientów. Nasz Barber to nie jest miejsce , gdzie klient wpada i chce być obcięty w 10 minut . Twoja usługa zaczyna się już przy rezerwacji terminu i powitaniu klienta w drzwiach . Dobrego wrażenia nie zrobi się drugi raz. Opowiem Ci teraz jak to jest u Nas … Zapach prawdziwego drewna i whisky unosi się w powietrzu . Zaczynamy zawsze od kąpieli włosów w odrębnym klimatycznym pomieszczeniu , gdzie w ucho wpada ciekawa nuta muzyczna. Odprężający masaż głowy sprawia nie tylko to , że klient się relaksuje ,ale już wie, że nie jest to usługa na czas . Przechodzimy na kolejny etap… Na wygodnym fotelu barberskim trwa konsultacja „ Co możemy dla Pana zrobić ? ” , a nie pytanie jak u innych „ Tak jak zawsze ? ”. Fryzura oraz kształt brody dobierany jest zawsze indywidualnie do klienta, struktury włosów oraz indywidualnych upodobań. W przeciętnym salonie Barber na tym by się skończyło … Ale nie u Nas !

Mniej się rozmawia przy trunku… Więc czym chata bogata !  Od napoi chłodnych po whisky , aromatycznej kawy z ekspresu , a zimą nawet grzaniec . Wracając do usługi 😊

Włosy i broda ostrzyżone , z uwagi na to , że swoje doświadczenie w barberingu nabywałam w tureckim salonie , przed goleniem nakładamy gorące kompresy , które pachną dobrą kolońską wodą. Golimy na mydle ( nie idziemy na skróty po żel ) . Klient jest zrelaksowany , idziemy dalej , wykonujemy peeling twarzy , następnie maska . Cera się nawilża więc my w tym czasie wykonujemy świecowanie uszu , opalanie uszu – są to usługi , októre klient nie zawsze ma śmiałość sam zapytać, ale chętnie z nich korzysta. Mogłabym opowiadać dalej , ale po co ??

Zostawię sobie coś na koniec , aby na szkoleniu móc Was jeszcze czymś zaskoczyć. Gwarantuję Wam , że o Combo po królewsku klient opowie wszystkim, a Wasz Barber Shop będzie dla niego niczym zamek, w którym poczuje się jak król swojego życia !

9:00-10:00
Część teoretyczna
10:00-12:00
Praca na modelu pokazowym

zadbamy o naszego królewicza tak jak w zwyczaju przystało

12:00-12:30
Przerwa na lunch
12:30-15:00
Samodzielna praca kursanta

wykonanie usługi combo po królewsku:

  • strzyżenie włosów
  • strzyżenie brody
  • regulacja brwi
  • peeling twarzy
  • maska : black mask
  • świecowanie uszu
  • opalanie uszu

Cena :

szkolenie indywidualne : 3700 zł brutto /os.

szkolenie grupowe : 2250 zł brutto /os.

 

 

Logotyp

ul. Focha 28,
Bydgoszcz

505 515 202

pon - pt: 8 - 21
sob: 8 - 16

Akademia Barberingu

ul. Focha 28,
tel. 505 515 202

Salon Łochowo

ul. Szosa Nakielska 19,
tel. 506 606 104

Mikropigmentacja

ul. Szosa Nakielska 19,
tel. 500 375 100

Kosmetologia

ul. Szosa Nakielska 19,
tel. 500 375 100